Ana Sayfa / Haberler / BAŞKAN HANÇERLİ’DEN AVCILARLI ANNELERE “ANNELER GÜNÜ” SÜRPRİZİ

BAŞKAN HANÇERLİ’DEN AVCILARLI ANNELERE “ANNELER GÜNÜ” SÜRPRİZİ

Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli, Anneler Günü dolayısıyla,  bugün için sokağa çıkma izinleri bulunan 65 yaş üstü annelere gül ve maske dağıttı. Hançerli, koronavirüs sebebi ile evlerinden çıkamayan Avcılarlı annelerle de internet üzerinden görüşerek anneler gününü kutladı.

65 yaş ve üzeri vatandaşlara verilen sokağa çıkma izninin Anneler Günü’ne denk gelmesini fırsat bilen Başkan Hançerli, sokakta karşılaştığı Avcılarlı annelere gül ve maske dağıttı. 11.00-15.00 saatleri arasında sokakta dolaşabilen 65 yaş üstü annelerin Anneler Günü’nü kutlayan Hançerli, her biriyle tek tek sohbet etti.

EVDE KALAN ANNELER DE UNUTULMADI

Başkan Hançerli, koronavirüs salgını nedeni ile evlerinden çıkamayan anneleri de unutmadı.Avcılar Belediyesi Kadın Aile Müdürlüğü’nün organizasyonu ile evlerinde kalmak zorunda olan annelerle internetten görüntülü konuşarak hem anneler günün kutladı, hem de belediyenin kadın ve çocuk alanında gerçekleştirdiği çalışmaların bilgisini paylaştı.

“KAÇ YAŞINDA OLURSAK OLALIM, RUHUMUZ ANNEMİZİN YANINDA”

Sosyal medya hesaplarında yayınlandığı mesajında dünyanın en anlamlı en sevgi yüklü kelimesinin ‘anne’ olduğunu söyleyen Hançerli, ”Kaç yaşında olursak olalım, ruhumuz annemizin yanında işte böyle çocuk. Annemizin dizinin dibi hep yuva, onun kucağı hep en huzurlu yer. Tüm annelerimizin Anneler Günü‘nü kutluyorum” dedi.FotoGALERİ

güzelbi fikir