KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

Toprak Ana’ Dan Öğretmenlere Mesaj

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli , 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. “24 Kasım Öğretmenler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, “Eğitim bir toplumun temelini oluşturan, devamlılığını sağlayan, gelişmesinde rol alan en önemli faktördür. Geçmişte olsun, günümüzde olsun, toplumlar eğitim sayesinde başarıya ulaşmış, bu sayede belirli medeniyet seviyesinde yol almışlardır.” dedi.
Ülkelerin Gelişmesi Eğitimli Gençler Sayesinde Mümkündür
Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli; “Ülkelerin gelişmesi, çağı yakalayabilmesi eğitimli gençler sayesinde mümkündür. Çocuklarımızın ve gençlerimizin milli ve manevi değerlere sahip, kendine güvenen, özgür düşünen bireyler olarak yetişmelerinde en büyük rol öğretmenlerindir.” dedi.
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun
Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli mesajının devamında. “Öğretmenlik, profesyonel bir meslek olmakla birlikte, amatör ruhla, özveriyle, sevgiyle ve gönüllülükle yapılan bir meslektir. Bu mesleği seçerek, zaten zor bir yola girmiş olan, son derece saygın ve önemli bir mesleği yerine getiren, zor şartlarda bile yurdun her köşesine ulaşarak ışık olan, ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesine çıkaracak, ruhen ve bedenen sağlıklı gençler yetiştirecek olan öğretmenlerimizi kutluyorum. Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi. 

 

Dökümanlar