KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

Sanatla Ruhlara Gıda Sundular

Yılsonu gösterileri ve sergileri ile sunuma hazırlanan Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi ve Kent Enstitülerinde eğitim alan kursiyerlerin düzenlemiş olduğu ‘Yılsonu Gösterileri’ tüm hızıyla devam ediyor.

Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi ‘Gitar’ bölümü öğrencilerinin eğitmen Murat Akça’nın yönetiminde düzenlemiş olduğu yılsonu konseri büyük beğeni topladı. Avcılar halkının yoğun ilgi gösterdiği konserde birbirinden güzel eserler seslendiren öğrenciler izleyicilere müzik dolu bir akşam yaşattı. Kendi sanatçısını kendi yetiştiren bir ilçe olan Avcılar'ın genç yetenekleri, konserin bitiminde uzun süre ayakta alkışlandı.

TİYATRODAN MODERN DANSA, HEYKELDEN BALEYE

Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezinde ve Kent Enstitülerinde her yıl binlerce öğrenciye ücretsiz eğitim veriliyor. Sanatsal eğitimin yanı sıra gençlere LYS ve TEOG hazırlık sürecinde yardımcı olabilmek için Matematik, Fen Bilgisi, İngilizce, Türkçe dersleri de veriliyor. Öğrencilerin kendilerini sanatsal açıdan geliştirebilmeleri için yine ücretsiz olarak tiyatro, halk oyunları, resim, heykel, müzik, bağlama, çini boyama, bale, modern dans, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, keman ve gitar gibi birçok farklı alanda eğitimler veriliyor. 

 

Dökümanlar