KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

Avcılar Belediyesi Ekipleri Celal Amcanın Hayatını Kurtardı

Avcılar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı temizlik görevlileri evini temizlemek için gittikleri Celal Amcayı ölümden kurtardı.

Avcılar metrobüs durağında mendil, toka satan, sokakta yaşayan kalp hastası 72 yaşındaki Celal Acar’a Avcılar Belediyesi sahip çıkmıştı. Avcılar Belediyesi, kendi ihtiyaçlarını karşılayamayacak durumda olan Celal Amcaya öncelikle ev tutarak eşyalarını temin etmişti. Evinin anahtarını Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak’tan alan Celal Amca’nın mutluluk gözyaşları basına yansımıştı. Yemek yapacak durumda olmayan Celal Amca’ya Avcılar Belediyesi Sosyal Hizmet Müdürlüğüne bağlı aş evinden hergün yemek gönderilirken, temizlik ekipleri tarafından da evi temizleniyordu.

KİMSESİZLERİN KİMSESİ AVCILAR BELEDİYESİ

Sabah saatlerinde Avcılar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı temizlik görevlileri Celal Amcanın evini temizlemek için gittiğinde kendisine ulaşamadı. Celal Acar’ın hasta ve yalnız olduğunu bildikleri için endişelenerek Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri Emniyet güçlerine ve Sağlık ekiplerine durumu bildirdi. Kapıyı kırarak açan Emniyet Güçleri ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri Celal Amcayı yerde baygın halde buldu. Yüksek şeker rahatsızlığı nedeni ile komaya giren Celal Acar, Avcılar Belediyesi ekiplerinin yardımıyla hastaneye kaldırıldı. Avcılar Beledisi ekiplerinin erken müdahalesi sayesinde kurtulan Celal Acarın durumu iyiye doğru gidiyor.

FOTO GALERİ

Dökümanlar