KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
İçerikler

Akıllı Kent Avcılar

Avcılar Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü, ‘Akıllı Kent’ uygulamalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Avcılar Belediyesi tarafından ilçenin yoğunlukla kullanılan noktalarında da ücretsiz kablosuz internet (WI-FI) hizmeti verilmeye devam ediyor. Belediye Binası, Zübeyde Hanım Nikah Sarayı, Barış Manço Kültür Merkezi, Bülent Ecevit Emekliler Parkı, Havuz Meydanı ve Atatürk Parkında ücretsiz wi-fi hizmeti veriliyor. Avcılarlı vatandaşların tek yapması gereken ise TC kimlik numaraları ile kayıt oluşturmak.

Daha hızlı ve ulaşılabilir bir belediye hedefiyle çalışmalarına davam eden Avcılar Belediyesi, günümüz iletişim teknolojisinin en önemli yeniliklerinden biri olan mobil uygulama dönemine de geçiş yaptı. Avcılar Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından hazırlanan mobil uygulama ile IOS ve Android işletim sistemlerine sahip tablet bilgisayar ve cep telefonları ile dünyanın her yerinden belediye hizmetlerine kolay erişim sağlanmış olacak. Uygulama içerisinde haberler, belediye hizmetleri, etkinlikler, duyurular, diğer devlet kurumlarına kolay erişim sağlanıyor. Özellikle Çek-Gönder uygulaması ile vatandaşların karşılaştıkları olumsuzlukları konum ve fotoğraf ekleyerek anında Avcılar Belediyesine iletmesi sağlanıyor.

AVCILAR BELEDİYESİ BİR TELEFON KADAR YAKIN

Avcılar Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü, bünyesinde bulunan Çağrı Merkezi  (444 6 989) üzerinden Avcılarlı vatandaşların daha iyi hizmet alabilmesi için faaliyet göstermeye devam ediyor.  Avcılar Belediyesine telefonla iletilen tüm şikayetler bu departman üzerinden diğer müdürlüklere iletiliyor.

Avcılarlı vatandaşların belediyenin verdiği hizmetlere daha kolay ulaşabilmesi ya da gördükleri aksaklıkları daha hızlı bir şekilde ileterek çözümünün sağlanması amacıyla Whatsapp İhbar Hattı oluşturan Bilgi İşlem Müdürlüğü, 0530 053 73 04 no’ lu hat üzerinden hizmet vermeye devam ediyor. 

Dökümanlar