KOLAY ERİŞİM
 
Avcılar Halkı kentin hem sakini, hem de sahibidir.
KOLAY ERİŞİM
Avcılar Çağrı Merkezi444 6 989
Baskanlik / Başkanın Mesajı
Başkanın Mesajı

 

 

Dr. H.Handan TOPRAK BENLİ

                                                                                                                                  

 

 

 

Telefon: 444 6 989

 

Dahili: 4000

 

Fax: 0212 591 95 71

 

Mail: handan.toprak@avcilar.bel.tr

 

Adres:Avcılar Belediye Başkanlığı Merkez Mahallesi Marmara Cad. No:1/2  

Avcılar/İSTANBUL

 

                                                                                                                                                     

      

 

Halkçı belediyecilik geleneğimiz çerçevesinde, halkın gereksinimleri ve önceliklerini göz önünde bulundurularak memnuniyetleri sağlanacaktır. Sonuç odaklı olan sistemimiz, hizmetin kalitesini, güvenilirliğini ve verimliliğini sürekli geliştirmeye yönelik olacaktır.

Halkçı belediyeciliğimizin en önemli unsurlarından biri, ulaşılabilir olmasıdır. Halkımız, belediye hizmetlerine ve belediye başkanına kolay bir şekilde ulaşabilecektir.

Yaşam biçimine, yaşam alanlarına ve doğaya saygılı belediyecilik anlayışıyla kentsel gelişimimizi, dönüşümümüzü gerçekleştirmeye özen göstereceğiz.

Kentsel dönüşümde Avcılar halkının paydaşı olunacak, evlerinin ellerinden alınıp göç ettirilmelerine asla izin verilmeyecektir. Yerinde dönüşümün uygulanması ve kırsaldan göç edip bu mahallelerin geçmişte ceremesini çekenlerin, bu yeni kentin sahibi olması sağlanacaktır.

Kent konseyleri etkinleştirilecek ve halk meclisleri kurulacaktır. Halk meclislerinde alınan kararlar belediye meclisinin birinci gündem maddesi olacaktır.

Avcılar, spor, sanat ve kültür merkezlerinin olduğu kentli yaşama kavuşacak, sosyal yaşamı kolaylaştırıcı ve anne memnuniyetini sağlayacak hizmetler sunacaktır. Kadının sosyal ve ekonomik hayata katılımı ve kadının özgürleşmesi sağlanacaktır. Anne memnuniyeti, toplumun çekirdeği olan “Aile Memnuniyeti”ni ve dolayısıyla Avcılarda yaşayan tüm halkın memnuniyetini gerçekleştirecektir.